Nejlepší ceny plastových septiků na trhu

Kvalita našich septiků je prověřena stovkami instalací

Každý naš plastový septik je dodán s osvědčením o těsnosti a nepropustnosti

Plastový septik s filtrační jednotkou i klasický septik

Samonosné plastové septiky i septiky pro obetonování

Plastové septiky - jejich umístění a provoz

Septiky - provoz
Zdroj: wikipedia.com
Plastové septiky lze usadit prakticky do jakéhokoliv typu zeminy. V místech, kde se vyskytuje spodní voda nebo jiné elementy, které by mohly nádrž či její usazení nějakým způsobem narušit, je však třeba volit plastové septiky dvouplášťové.
Už při plánování stavby musíme prostor pro septik zvolit v dostatečné vzdálenosti od studny. Pomocí hydrologického průzkumu je třeba zjistit, zda je v místě jílovitá, nebo naopak štěrková půda, jejíž propustnost určuje pozici pro budoucí nádrž. Veškeré podrobné informace, jak septik vybudovat, případně který typ nádrže by byl pro Váš účel nejvýhodnější, vám poskytnou naši pracovníci.

Septiky fungují velmi levně

Septiky musejí mít strop zakrytý pevným víkem. Jejich komory musejí mít zajištěn přístup tak, aby bylo možné septik čistit od usazeného kalu. Plastové septiky fungují bez přívodu elektrické energie, což znamená, že uživatelé mohou tato zařízení provozovat velmi levně. Odmyslíme-li si náklady na pořízení a instalaci, pak septik plní svůj úkol několik let (mezi jednotlivými čištěními) zcela zdarma.

Spřátelené weby:


Při výrobě a distribuci zboží plastové jímky / plastové septiky spolupracujeme s firmou Bresco. Firma Bresco je specialista na zapuštěné bazény, Whirpooly, zastřešení bazénů, dále také jímky, septiky, žumpy, vodoměrné šachty a domovní čistírny odpadních vod.