Nejlepší ceny plastových septiků na trhu

Kvalita našich septiků je prověřena stovkami instalací

Každý naš plastový septik je dodán s osvědčením o těsnosti a nepropustnosti

Plastový septik s filtrační jednotkou i klasický septik

Samonosné plastové septiky i septiky pro obetonování

Plastové septiky - jejich údržba

Plastový septik, ale i potrubí mohou poškodit kořeny stromů

Plastový septik, ale i potrubí mohou poškodit kořeny stromů

Plastový septik mohou poškodit i stromy

O septiky se musí pečovat, tedy alespoň tak, že je budeme občas čistit a nebudeme je zanášet nevhodným odpadem či látkami poškozujícími plasty. Pokud totiž využíváme septik, není vhodné vlévat do něj různé domácí čisticí prostředky či chemikálie. Ty totiž mohou septiky narušit či jinak poškodit, a to nejen co se týče pláště, ale zejména bakterií, které rozkládají kal uvnitř septiku. Možným nebezpečím pro septiky mohou být také stromy. Ty by totiž svými kořeny mohly narušit plášť nádrže a septik následně poškodit.

V případě nejasností týkajících otázek, jak septiky správně využít a jak se vyvarovat jejich poškození, je proto vhodné poradit se na odborníky. Rádi Vám proto zodpovíme veškeré dotazy a zároveň doporučíme nejvhodnější řešení, jak využít septik v každém konkrétním případě. Neváhejte tedy a napište nám své dotazy, případně nás navštivte osobně v sídle naší firmy.

Odpadky do septiku nepatří

Není snad třeba připomínat, že toaleta není odpadkový koš, a proto neslouží k likvidaci sanitárních potřeb atp. Jakýkoliv odpad v pevném skupenství, který se dostane do septiku, totiž hrozí zanesením nádrže, případně ucpáním přívodových a odvodových cest. Pokud je tedy septik zanesen podobným odpadem, hrozí navýšení vrstvy kalu, s čímž souvisí i nutnost septik často čistit. Kvůli takové drobnosti, kdy namísto několika kroků k odpadkovému koši vyhodíme například igelitový sáček do toalety, se pak neúměrně zvyšují náklady na provoz septiku.

Spřátelené weby:


Při výrobě a distribuci zboží plastové jímky / plastové septiky spolupracujeme s firmou Bresco. Firma Bresco je specialista na zapuštěné bazény, Whirpooly, zastřešení bazénů, dále také jímky, septiky, žumpy, vodoměrné šachty a domovní čistírny odpadních vod.