Nejlepší ceny plastových septiků na trhu

Kvalita našich septiků je prověřena stovkami instalací

Každý naš plastový septik je dodán s osvědčením o těsnosti a nepropustnosti

Plastový septik s filtrační jednotkou i klasický septik

Samonosné plastové septiky i septiky pro obetonování

Plastové septiky samonosné , plastové septiky pro obetonování a dvouplášťové

Plastový septik pro obetonování

Plastový septik samonosný

Plastový septik samonosný

Plastový septik pro obetonování

Plastové septiky mohou být buď samonosné, pro obetonování nebo dvouplášťové. Samonosný plastový septik je vyroben ze silného materiálu a umisťuje se na betonový podklad. Jáma, v níž septik stojí, se pak okolo nádrže zasype zeminou. Plastový septik pro obetonování  se umisťuje do jámy, kolem které se při usazování nádrže vsypává suchý beton. Septik se při vsypávání betonu plní vodou, aby byly jeho okraje dostatečně formovány. Je možné jej za tímto účelem také přepažit. Kolem nádrže tak vzniká betonové lůžko, které ji chrání před vnějšími vlivy. Nakonec se na septik upevní víko, položí se na něj kari síť a zahází se betonem. Poté, co beton dostatečně zatvrdne, se voda vyčerpá, případně se odstraní pažení, a nádrž může začít sloužit svému účelu. Více montážní list výrobce.

Plastový septik je vždy nutné umístit na betonové podloží

Jak v případě plastového septiku samonosného, tak v případě plastového septiku pro obetonování je nutné nádrž usazovat v teplotách nad 0 st. C, jinak by hrozilo jeho zdeformování. Jak plastové septiky samonosné, tak plastové septiky pro obetonování jsou v zemi umístěny na rovném betonovém podloží o síle 15 až 20 cm, které svými rozměry přesahuje velikost nádrže. Více montážní list výrobce.

Plastový septik dvouplášťový

Plastový septik dvouplášťový

Plastový septik lze umístit i do zavodněného terénu, musí ale být zabezpečen

Plastové septiky mohou být instalovány i do hladiny spodní vody. Jedná se o septiky dvouplášťové. Betonuje se dno , mezikruží a strop nádrže, aby nedošlo k její deformaci tlakem z vnějšku v případě, že její obsah vyčerpáme. Více montážní list výrobce.

Rádi Vám sdělíme podrobné informace, jaký druh septiku by byl vhodný pro Vaše účely. Neváhejte tedy a obraťte se na nás pomocí e-mailu, telefonu, případně nás navštivte osobně.

Spřátelené weby:


Při výrobě a distribuci zboží plastové jímky / plastové septiky spolupracujeme s firmou Bresco. Firma Bresco je specialista na zapuštěné bazény, Whirpooly, zastřešení bazénů, dále také jímky, septiky, žumpy, vodoměrné šachty a domovní čistírny odpadních vod.