Nejlepší ceny plastových septiků na trhu

Kvalita našich septiků je prověřena stovkami instalací

Každý naš plastový septik je dodán s osvědčením o těsnosti a nepropustnosti

Plastový septik s filtrační jednotkou i klasický septik

Samonosné plastové septiky i septiky pro obetonování

Plastové septiky s filtrem zaručují téměř bezchybné pročištění odpadních vod

Septiky - filtry

Septik s filtrem

Zdroj: reuc.co.uk

Septiky bývají doplňovány zemním filtrem, nejčastěji pískovým, případně vegetační čistírnou. Takové septiky lze najít nejen u nás, ale také v zahraničí, například v rakouských Alpách. Už sám tento fakt svědčí o tom, že septiky nijak neškodí životnímu prostředí. Pokud se tedy rozhodnete zakoupit takový septik, máte jistotu evropské kvality, která splňuje veškeré legislativní požadavky, jež jsou na tato zařízení a jejich výrobu a užívání kladeny.

Filtry zvyšují účinnost plastového septiku až na 95 %

Je možné využívat septiky bez filtru, my ale doporučujeme pořídit septik s filtrem, například pískovým typu BRS3-2+PF až BRS3-15+PF. Při využití těchto filtrů navýší plastový septik svou účinnost na 90 až 95%. Kombinace plastový septik + pískový filtr je vhodná zejména do objektů s nepravidelnou produkcí odpadních vod, jako jsou již zmíněné chaty či chalupy.
Neváhejte se obrátit na naše pracovníky, kteří Vám poradí, jaký plastový septik je vhodný pro Vaše účely.

Spřátelené weby:


Při výrobě a distribuci zboží plastové jímky / plastové septiky spolupracujeme s firmou Bresco. Firma Bresco je specialista na zapuštěné bazény, Whirpooly, zastřešení bazénů, dále také jímky, septiky, žumpy, vodoměrné šachty a domovní čistírny odpadních vod.