Nejlepší ceny plastových septiků na trhu

Kvalita našich septiků je prověřena stovkami instalací

Každý naš plastový septik je dodán s osvědčením o těsnosti a nepropustnosti

Plastový septik s filtrační jednotkou i klasický septik

Samonosné plastové septiky i septiky pro obetonování

Plastové septiky a dopisy spokojených uživatelů

tags:Our Reviews,Alange Sohne replica,Audemars Piguet replica,BELL ROSS replica,Blancpain replica,Breguet replica,Breitling replica,Bvlgari replica,Cartier replica,Chopard replica,Corum replica,Franck Muller replica,GIRARD-PERREGAUX replica,Glashutte replica,GRAHAM replica,Hublot replica,IWC replica,JAEGER LE COULTRE replica,Longines replica,Montblanc replica,Omega replica,Panerai replica,PARMIGIANI FLEURIER replica,Patek Philippe replica,Perrelet replica,PIAGET replica,Richard Mille replica,Rolex replica,Rolex 2813 replica,Sinn replica,Tag Heuer replica,TISSOT replica,TUDOR replica,U-BOAT replica,Vacheron Constantin replica,VERSACE replica,Zenith replica

Plastové septiky - dopisy zákazníků. Ocenění kvality práce, zkušenosti s firmou Plastove septiky.euVedení firmy Plastove septiky.eu si dělá vše pro spokojenost svých zákazníků. Jejich dopisy, ve kterých chválí naši firmu, nám tedy vždy udělají velkou radost. Na této stránce si z některých dovolujeme citovat.

Plastový septik na míru vyřešil naši situaci


Musím pochválit šikovnost inženýrů firmy Plastové septiky.eu. Nedávno jsme zakoupili malou chatku stojící na mýtině hluboko v lesích Železných hor. Dřívější majitel v případě potřeby chodil daleko do lesa do "budky se srdíčkem", my s manželkou jsme si však chtěli dopřát trochu více komfortu, a proto jsme se rozhodli postavit v chatě normální toaletu. Problém ovšem byl v tom, že chata je z jedné strany prakticky přilepena ke skále, z druhé strany je strmý svah. Jedinou možností se zdálo být vybudování plastového septiku za chatou, nedaleko se však nachází studánka, a proto ani zde technici instalaci septiku nedoporučili. Navrhli jinou variantu, a to zřídit septik před chatou. Tam však bylo poměrně málo místa na to, aby zde mohla být umístěna klasická velká nádrž ve tvaru válce. Po pečlivém proměření terénu tedy vyhotovili model ve tvaru vysokého kvádru určený přímo do tohoto konkrétního prostoru. Díky takto kvalitně odvedené práci si nyní můžeme dovolenou na chatě užívat se vším komfortem.

Jiří S., Pardubice


Kvalitní je nejen plastový septik, ale i úroveň služeb


S manželem provozujeme malý penzion v Krušných horách. Celkem se u nás může ubytovat patnáct osob, s námi tedy produkuje odpadní vody dohromady sedmnáct lidí. V místě není vybudována kanalizace, a tak jedinou možností bylo zřízení žumpy, čističky odpadních vod nebo septiku. Žumpu jsme zavrhli z důvodu jejího častého vyvážení, čistička byla příliš drahá. Jedinou možností tak bylo vybudování septiku. Obrátili jsme se na firmu Plastove septiky.eu, která nám doporučila septik s pískovým filtrem. Nízká cena, dodání přímo do místa a velmi příjemné vystupování pracovníků firmy nás mile překvapily. Slogan Plastové septiky evropské kvality, který má firma ve svém názvu, vystihuje nejen kvalitu dodaného zboží, ale také kvalitu styku se zákazníkem. Práce navíc byly hotovy velice rychle - od prvního kontaktu firmy do vybudování septiku neuplynul ani měsíc. Septik je navíc určen pro dvacet lidí, a proto již nyní uvažujeme o zřízení ještě jednoho třílůžkového pokoje. Tímto bych chtěla firmě Plastove septiky.eu a jejím zaměstnancům ještě jednou poděkovat.
Jitka V., Abertamy

Plastový septik při instalaci praskl, firma jej zdarma vyměnila

Vážený pane řediteli,
chtěl bych vyjádřit poděkování a pochvalu za vstřícnost, který Vaše firma projevila při instalaci plastového septiku na mé chalupě v Novém Vojířově na Novobystřicku. Při usazování septiku se uvolnila zemina ve vykopané jámě. V hlíně byl ukryt velký kámen s ostrou hranou, kterou narazil do stěny septiku. Vaši technici po kontrole pláště nádrže zjistili drobnou, asi dvoucentimetrovou trhlinku. Ačkoli sesypání zeminy nebyla ani jejich chyba, ani chyba nikoho jiného, okamžitě rozhodli, že nádrž zdarma vymění. Instalace septiku se tak zpozdila o dva dny, musím však ocenit profesionalitu Vašich pracovníků. Jako bývalý inspektor kvality vím, že by poškozená nádrž mohla porušovat normy ČSN 75 64 02 a ČSN EN 12566-1. I když byla trhlina v septiku prakticky neviditelná, velice kvituji, že tyto vědomosti mají i Vaši technici a že se nesnažili tuto drobnou nehodu nijak zlehčit. I přesto, že Vaší firmě vznikly zvýšené náklady, nebyla dohodnutá cena nijak navýšena. Na památku nám navíc zůstal onen nešťastný kámen, jenž nyní zdobí manželčinu skalku a připomíná nám kvalitu práce Vaší firmy i kvalitní produkt, který jste nám dodali.
Se srdečným pozdravem
Ing. Petr H., Praha


Žumpa na zahradě byla noční můrou, vyřešil to plastový septik


Po smrti manžela jsem se rozhodla prodat náš byt v Praze a odstěhovat se do domku na vesnici, kam by za mnou mohly jezdit na návštěvu i děti s vnoučaty a užívat si tak čistého vzduchu. V obci Dlouhá Lhota, kde nyní bydlím, však není vybudována kanalizace, což jsem si při koupi domku neuvědomila. Odpadní vody byly z domku svedeny do žumpy, která byla vybudována podle "starých" metod ? voda se v ní "kamsi" ztrácela, a tak se jímka nemusela vyvážet. Toto jsem zjistila až poté, co jsem podepsala kupní smlouvu a stala se tak oficiální majitelkou domku se všemi právy a povinnostmi z toho vyplývajícími. Za domek jsem zaplatila značnou část peněz, které jsem získala prodejem pražského bytu, a proto jsem se obávala, že další náklady spojené s rekonstrukcí odpadu si již nebudu moci dovolit. Obavy, že by mohla kdykoli přijít kontrola, která by mi za nesprávně fungující žumpu udělila tučnou pokutu, mě velmi zneklidňovaly. Díky synovi, který zapátral na internetu, jsme však našli firmu Plastové septiky.eu. Ta původní žumpu odstranila a namísto ní nainstalovala velmi kvalitní a moderní septik. To vše za nadmíru příznivou cenu. Velice příjemné vystupování pracovníků firmy a velice dobře odvedená práce, jejímž výsledkem je to, že septik není na zahradě prakticky vidět, mě utvrdily v tom, že jsme si vybrali opravdu dobře.
Anna S., Dlouhá Lhota

Kvalita práce firmy Plastove septiky.eu je oproti jiným bezkonkureční


U našeho rodinného domu jsme měli nainstalovaný betonový septik, který nám dodala jistá firma z Brna. Bohužel, po zhruba roce a půl jsme zjistili, že práce byly vyloženě odfláknuté. Septik špatně filtroval vodu a ta, která se z něj přece jen dostala pryč, neodtékala, trativod se totiž zhroutil. Během toho půldruhého roku jsme museli septik nechat pětkrát vyvážet, což už bylo neúnosné. Když jsme chtěli nádrž a práci reklamovat, zjistili jsme, že firma je v konkurzu a její majitelé nejsou dohledatelní. Nezbylo nám tedy nic jiného, než nechat septik na vlastní náklady zcela vyměnit. Namísto betonového jsme zvolili plastový septik, který nám dodala firma Plastove septiky.eu. Jednání jejích zaměstnanců a kvalita odvedené práce se nedá vůbec srovnat s tím, co jsme zažili s brněnskou společností. Navíc jsme zjistili, že plastový septik je lepší volba než betonový. Bylo vidět, že manipulace s ním je velmi snadná, pohodlně si s ním poradili tři pracovníci. Naprosto bezproblémová je také funkčnost septiku. Věřím, že díky tomu zcela jistě nebudeme muset využít nabídku pracovníků, kteří se nabídli, že v případě jakéhokoli problému se septikem jsou schopni se k nám kdykoli dostavit, a to i mimo pracovní dobu a o svátcích.
Tomáš M., Velenov u Boskovic

Spřátelené weby:


Při výrobě a distribuci zboží plastové jímky / plastové septiky spolupracujeme s firmou Bresco. Firma Bresco je specialista na zapuštěné bazény, Whirpooly, zastřešení bazénů, dále také jímky, septiky, žumpy, vodoměrné šachty a domovní čistírny odpadních vod.